Skupina AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče
ve střední Evropě.

Kariéra

Nabídka práce

Cloudový inženýr pro budování datové platformy

Místo výkonu: Praha
Určeno pro: nezdravotnické profese

Hledáme zkušeného cloudového inženýra, který se připojí k týmu Data & AI do spol. AGEL a.s.

Cílem společnosti je stát se organizací řízenou daty a vy budete hrát klíčovou roli. Budete mít na starosti nastavení architektury, vývoje, automatizaci a údržby celého cloudového prostředí a datové platformy, včetně datových/AI produktů.

Vaše náplň práce bude zejména:

  • Návrh, nastavení a správa cloudových licence, infrastruktury a datové platformy.
  • Nastavení CI/CD pomocí nejnovějších cloudových technologií a komponent.
  • Implementace bezpečnostních opatření a opatření pro dodržování předpisů v souladu s firemními standardy.
  • Implementace a ladění cloudových zásobníků.
  • Vzdělávání týmů ohledně novinek v oblasti dat a cloudu.
  • Zajištění zabezpečení infrastruktury cloudu a datové platformy.
  • Spolupráce při tvorbě projekty v oblasti dat a umělé inteligence.
  • Poskytování technického poradenství a mentorství členům datového týmu.
  • Řešení potíží, analýza, návrh, konstrukce a testování kanálů při zvažování požadavků na výkon, správu, dodržování předpisů a zabezpečení.
  • Automatizace manuálních úkolů, abyste uvolnili čas na smysluplnější práci.
  • Budeš sledovat nejnovější technologie datových platforem a trendy v oboru.

Očekáváme od Vás:

  • Vynikající infrastrukturní, technologické a vývojové znalosti.
  • Schopnost přizpůsobovat řešení a vyvíjet kód pro automatizaci procesů.
  • Dobré porozumění tomu, jak jednotlivé komponenty spolupracují v toku CI/CD a jak je používat při nasazování do produkce.
  • Proaktivní řešení problémů.
  • IT a pro klientsky orientované myšlení a styl práce.
  • Dobré zkušenosti s psaním šablon pro infrastrukture as a code.
  • Znalost kontejnerizace řešení a produktů.
  • Předchozí zkušenosti jako cloudový inženýr (nejlépe se službami Azure, úložištěm, virtuálními sítěmi, databázemi, virtuálními počítači, zabezpečením, infrastrukturou a datovými službami).
  • Zkušenosti s DevOps, DevSecOps.
  • Zájem o prostředí datových platforem.
  • Silné analytické schopnosti, precizní pracovní přístup a chuť budovat velké věci od základů.

Těšit se můžete na:

  • práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející společnosti,
  • budování a rozjezd zcela nového projektu,
  • 25 dnů dovolené + 3 dny pracovního volna navíc (po roce v zaměstnání),
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění (po roce v zaměstnání),
  • stravenkovou kartu SODEXO,
  • dotovanou MULTISPORT kartu,
  • Cafeteria,
  • možnost práce z domu,
  • rekondiční pobyty, slevy u vybraných partnerů a mnoho dalších výhod.

Nástup:

  • ihned, příp. dle domluvy

Místo výkonu práce:

  • Praha, popř. je možná i Bratislava

Máte zájem? Vyplňte prosím formulář...