Skupina AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče
ve střední Evropě.

Kariéra

Nabídka práce

Full Stack BI Developer / Data engineer

Místo výkonu: Praha
Určeno pro: nezdravotnické profese

Do našeho Data&AI týmu hledáme zkušeného Full Stack BI vývojáře / Datového inženýra.

Jako Full Stack BI Developer budete zodpovědní za transformaci dat ze zdrojů do strukturovaných datových modelů v rámci zcela nové datové platformy. Tzn., že budete vytvářet datové pumpy, které plně automatizují dostupnost dat pro reporting a AI aplikace. Tvým úkolem bude neustále zlepšování, automatizace datových toků a procesů. V neposlední řadě budete pomáhat svým kolegům s orientací v datové platformě, datovém modelu a všech souvisejících aplikacích.

Vaše náplň práce bude zejména:

  • Extrahování dat ze zdrojů a automatizace procesů.
  • Vývoj a implementace datové architektury a datových modelů, které zajistí kvalitu a bezpečnost dat napříč všemi vrstvami datové platformy.
  • Vytváření datových transformaci a toků v rámci datové platformy pro uživatele, jako jsou datoví analytici, data scientisti a jiné uživatele.
  • Vývoj, udržování technické a datové architektury, zajištění škálovatelnosti, výkonu a spolehlivosti.
  • Spolupráce se zúčastněnými protistranami, za účelem porozumění potřebám interních klientů a vývoj kvalitních řešení.
  • Pomoc vedoucímu týmu s plánováním, pracovními úkoly, identifikací rizik a sledováním stavu.

Očekáváme od Vás:

  • Zkušenosti s dimenzionálním modelováním dat.
  • Výborné programátorské dovednosti v SQL.
  • Výborná znalost napojení na různé zdrojové systémy a automatizace ručních vstupů.
  • Zkušenosti s technologiemi úložišť založenými na data-lake .
  • Zkušenosti s cloudovými komponentami, jako jsou například Azure Data Factory a Databricks.
  • Zkušenosti se správou verzí (Git), DevOps a CI/CD.
  • Silné analytické schopnosti, precizní pracovní přístup a chuť budovat velké věci od základů.
  • Zkušenosti s Pythonem jsou výhodou.
  • Znalost finančních a medicínských dat je výhodou.

Těšit se můžete na:

  • práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející společnosti,
  • budování a rozjezd zcela nového projektu,
  • 25 dnů dovolené + 3 dny pracovního volna navíc (po roce v zaměstnání),
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění (po roce v zaměstnání),
  • stravenkovou kartu SODEXO,
  • dotovanou MULTISPORT kartu,
  • Cafeteria,
  • možnost práce z domu,
  • rekondiční pobyty, slevy u vybraných partnerů a mnoho dalších výhod.

Nástup:

  • ihned, příp. dle domluvy

Místo výkonu práce:

  • Praha, popř. je možná i Bratislava

Máte zájem? Vyplňte prosím formulář...